DESPRE NOI INFO EUROPEAN JUNIOR CUP PROGRAM REGULAMENT REZULTATE INSCRIERI / REGISTER TULCEA GALERIE FOTO 

Lista înscrieri



OLIMPIC
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1CONSTANTIN-MADALIN ANGHEL37 aniM BucurestiZimbritaxa achitata
2radu laurentiu49 aniM brasova.s. Forest Sport Clubtaxa achitata
3Solovey Oleg44 aniM Kiev UkraineSAPIK TEAM
4ADRIAN SFIRLEA42 aniM CERNAVODA
5Claudiu Calina40 aniM Constanta
6BOGDAN VICTOR BARBU41 aniM Suceavataxa achitata
7Dan Adrian Ghetu39 aniM Bucurestitaxa achitata
8Alexandru Dutu40 aniM Bucuresti
9Ciprian Comisan23 aniM Tulcea
10ADRIAN NANULESCU53 aniM BucurestiSPORT DEVtaxa achitata
11Valentin Georgescu50 aniM Bucurestitaxa achitata
12Imreh Laszlo26 aniM Sfantu GheorgheA.S.SEPSITRI SKtaxa achitata
13Catalin Mandrila38 aniM BucurestiDelfinultaxa achitata
14Dumitru Sandu50 aniM Constantataxa achitata
15Gabriel Grigore50 aniM BucharestEnergytaxa achitata
16Constantin Apostu62 aniM ConstantaC.S.EUXIN CONSTANTAtaxa achitata
17Eduard STRAUB47 aniM com.Bradu,ROMANIAtaxa achitata
18Florian-Sorel Nitu50 aniM Bucurestitaxa achitata
19Bogdan Adrian Pastrav32 aniM Bucuresti-taxa achitata
20Mihaela Rus39 aniF Cluj Napocataxa achitata
21Dan Dudas48 aniM Bucurestitaxa achitata
22Ciprian Pietris37 aniM Puteatitaxa achitata
23Marian Tănase36 aniM Piteștitaxa achitata
24Constantin Macovei41 aniM Constantataxa achitata
25Kalman Albert47 aniM Tirgu MuresMaster Ski & Biketaxa achitata
26Ionel Aleonte66 aniM Constantataxa achitata
27Aida Zodie36 aniF Bucharesttaxa achitata
28Tonko Andrei Alexandru32 aniM Bucurestitaxa achitata
29Adrian Angelescu48 aniM Bucuresti-Romaniataxa achitata
30guillaume roux16 aniM chateauneuf de gadagnetri 84 Avignon
31Horvath Arpad47 aniM Tg. - MuresMaster Ski & Bike Club
32Zamfir Victor40 aniM Bucurestitaxa achitata
33Liviu Voicu46 aniM Otopeni-taxa achitata
34Virgil Ciurdar58 aniM Bucurestitaxa achitata
35Razvan Ene44 aniM BucurestiCSA Steaua Bucuresti
36MANUELA MURESAN33 aniF Bistriţa
37BREZOVSKI DARKO41 aniM Skopje,MacedoniaTRIOGY RACING MKD
38Stefania - Ecaterina Ion25 aniF BrailaC.S.A STEAUA BUCURESTI
39George Iulian Murar33 aniM BucharestCSA Steaua Bucuresti
40Hunor Béres36 aniM BucurestiC.S.A. Steaua Bucuresti
41Attila Daniel22 aniM Sf.GheorgheTri-Aluta
42Doru Eftimie31 aniM BucharestCSA Steaua Bucuresti
43Adrian Bărbuță39 aniM Tulcea
44Dragos Bucurenci36 aniM Bucharesttaxa achitata
45Ionut Alexandru Secanu 31 aniM București BSC


ȘTAFETĂ
nume echipanumevârstăsexlocalitateclub sportivnumevarstasexnumevarstasexplată
1DuAlSebSebastian-Mihai Lungu14 aniM Tulceataxa achitata
2Aqua Sport GalatiMihaela Hodina44 aniF Galatitaxa achitata
3Lupii tineri CCGForin Dumitriu44 aniM Galatitaxa achitata
4The EnthusiastsAda Manoleli39 aniF Bucharest - Romaniataxa achitata
5Team4TulceaMagdalena Luisiana Bigea40 aniF Tulcea / Romania
6SperanteleCristian-Petre Spiroiu36 aniM Popesti Leordeni, IF, ROtaxa achitata
7TSN TEAM*Ioan-Teodor Andrei19 aniM Tulcea- Romania
8C.S.EUXIN CONSTANTAConstantin Apostu62 aniM Constantataxa achitata


SPRINT
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Ionut Tandara40 aniM Focsani-taxa achitata
2Mircea Cralea42 aniM TULCEAtaxa achitata
3andrei pietruschevici51 aniM bucurestitaxa achitata
4Daniel Florian Miron51 aniM Bucurestitaxa achitata
5Cosmin Mihai43 aniM GalatiAqua Sport Galatitaxa achitata
6GHEORGHE MARIAN43 aniM București
7Jeno Rapolti46 aniM SFANTU GHEORGHEA.S.Triastestaxa achitata
8Filip Bacalu41 aniM Bucurestitaxa achitata
9Cristinel Toderita29 aniM Galatitaxa achitata
10VALI-ADRIAN IPATE36 aniM IASI-
11Virgil Ciurdar58 aniM Bucuresti
12Mircea Sorin Rusu36 aniM Bucurestitaxa achitata
13Nicolae-Ovidiu ALEMAN42 aniM Bucurestitaxa achitata
14Remus Sherbourne32 aniM Ghimbavtaxa achitata
15Serban MIHAI60 aniM BucurestiRO CLUB MARATONtaxa achitata
16SILVIU ILIESCU40 aniM BUCURESTIPERSONALtaxa achitata
17Alexandra-Cristina MIHAI30 aniF Bucurestitaxa achitata
18Mircea- Petru Tudor 19 aniM Tulcea
19Lavinia Iancu47 aniF Tulcea
20Marius Buricea49 aniM GalatiSa alergam pe Faleza
21Valentin Rosioara34 aniM BucurestiSportgurutaxa achitata
22Ana-Maria Nichifor19 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
23Dragos Pintilie38 aniM BucurestiBsctaxa achitata
24Dragos Zorila37 aniM Timisoarataxa achitata
25Andrei Badiu32 aniM Constantataxa achitata
26Valeria Nistor42 aniF BucharestEnergytaxa achitata
27Lilica Parvulescu33 aniF BucurestiDacii Sprintenitaxa achitata
28Victor Stanescu31 aniM Bucucrestitaxa achitata
29Mihai Chioaru43 aniM BUCURESTI-taxa achitata
30Dan Babu35 aniM Bucurestitaxa achitata
31Alexandru Ivanov24 aniM TulceaAqua Vita Delta
32Cristian Enache37 aniM Bragadirutaxa achitata
33Valentin Ivanov36 aniM Bucurestitaxa achitata
34Marian Gheorghe43 aniM Bucuresti-taxa achitata
35Iulian Iacomi38 aniM ConstanțaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
36Radu Costin Marga41 aniM ConstanțaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
37Victoria Zodie62 aniF Bucurestitaxa achitata
38Sabin Vasile37 aniM ConstantaAS Trident Constantataxa achitata
39Gelu Pazu44 aniM ConstantaTrident Triathlon Team Constataxa achitata
40Catalin Ivanov30 aniM Bucurestitaxa achitata
41Dragos Dumitru31 aniM Bucurestitaxa achitata
42Danes Ionescu38 aniM Bucuresti
43DAN SFETCU38 aniM bucurestitaxa achitata
44Andrei Postaru20 aniM TulceaUniversitatea Politehnica Bucuresti
45Cristian Iulian Doicescu36 aniM ConstantaAS Atena Sport Clubtaxa achitata
46Edit Medveczky51 aniF Abony-HungaryFergeteg Triatlon SE
47Gyula Soós56 aniM Abony-HungaryFergeteg Triatlon SE
48Alexandru Aldoescu37 aniM BucharestSEVEN Athletictaxa achitata
49Attila Gasparik52 aniM targu muresMaster Sky and Bike
50Sorin Protopopescu49 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
51ildis teofic33 aniM MamaiaTridenttaxa achitata


SUPERSPRINT (14-16 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Eszter Rapolti15 aniF SFANTU GHEORGHEA.S.Triastestaxa achitata
2bloch hagar15 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
3REICHERT GALI14 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
4SEGAL MICHAL14 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
5LEVI AVIV14 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
6NAFTALI MIKA14 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
7SHANI TSVITOV15 aniF ISRAELROADRUNNER ISRAEL
8COHEN ALON15 aniM ISRAELROADRUNNER ISRAEL
9Tudor-Stefan Aldea14 aniM BucurestiOlimpiataxa achitata
10Mihai Ciucu14 aniM Tulcea-taxa achitata
11George Mehedențiu15 aniM Tulcea-taxa achitata
12Matei-Alexandru Machedon14 aniM Tulcea-taxa achitata
13Cătălin-Gabriel Duralia16 aniM Tulcea-taxa achitata
14DIMOVSKI IVO JOVAN14 aniM Skopje,MacedoniaMacedonia Triathlon Team
15KRALEVSKI BOJAN14 aniM Skopje,MacedoniaMacedonia Triathlon Team
16GJORGJIESKA BOJANA15 aniF Skopje,MacedoniaMacedonia Triathlon Team
17Andreea Diana IORDACHE 14 aniF GlinaMaster Swim & Tritaxa achitata
18OLEKSII TAUKCHY13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
19VLADYSLAV CHEBAN13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
20DENYS ZAKHARCHENKO13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
21DARIA ANASTASOVA13 aniF UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
22GLIB KHOMENKO14 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
23VLADYSLAV PIASETSKYI 14 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
24ANDRII TULCHII16 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
25POLINA BEZRODNA12 aniF UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
26Vlad Catana13 aniM Constantataxa achitata
27Robert Popa 15 aniM Constanța Trident Triathlon Team taxa achitata
28Maria Alexandra Coteanu14 aniF ConstantaTrident Triathlon Team Constanța taxa achitata
29Emilian Ivanov15 aniM TulceaAqua Vita Deltataxa achitata
30Cosmin Dănilă16 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea taxa achitata
31FILIP CIRTOG14 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
32ANDREI GRIGORE14 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
33Diana Maria Prelipcean14 aniF ConstanțaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
34ANDREI BACIU14 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
35DAVID VANGHELESCU15 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
36Albert Stratulat15 aniM GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
37Denisa Crihana14 aniF GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
38Delia Dudau14 aniF GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
39Teodora Constantin14 aniF GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
40Alina Andrei14 aniF GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
41Gabriel Ion14 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
42Andrei Sendroiu14 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
43Gergő Soós14 aniM Abony-HungaryFergeteg Triatlon SE
44GABRIEL LAURENTIU BOCA15 aniM CLUJ NAPOCAC.S. POLITEHNICA CLUJtaxa achitata
45Lavinia Iasar 14 aniF TulceaAQUA VITA DELTA TULCEA taxa achitata
46Ana Maria Vulpoiu16 aniF București CS Olimpia București
47Sabina TATCU14 aniF TulceaAqua Vita Deltataxa achitata
48VYNNYTSKYI VASYL10 aniM Ukraine.LVIVSHWSM LVIV
49Zarovna Oleksandra13 aniF UkraineSC "4 Element"
50Zarovna Veronika12 aniF UkraineSC "4 Element"
51Boiko Myron15 aniM UkraineSC "4Element"
52Andrei Ismail16 aniM Tulceataxa achitata
53Andreea Maria Matei Bobarnac 15 aniF Bucuresti C.S. Olimpia București


MINITRI (9-13 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Andrei Razvan Neagu11 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
2Stefan Simion12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
3Tamas Rapolti12 aniM SFANTU GHEORGHEA.S.Triastes
4PAULA-ANDREEA SFIRLEA12 aniF CERNAVODA
5SHAPIRA TOMER13 aniM ISRAELROADRUNNER ISRAEL
6OFRI TAL11 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
7MAAYAN TAL12 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
8MALCHI DROR12 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
9STEINHAUER GAYA12 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
10YAEL BEN MEIR12 aniF ISRAELEmek Hosher Israel
11Ilinca Iatan10 aniF BucurestiMASTER SWIM&TRi
12Andrei Rusu9 aniM Bucuresti
13Nicolae-Matei ALEMAN9 aniM Bucuresti
14Razvan Hodina13 aniM GalatiAqua Sport Galați
15Alex-Stefan Georgescu12 aniM Viena, AustriaASV Wien
16Anne-Mary Georgescu9 aniF Viena, AustriaASV Wien
17Vlad Catana13 aniM ConstantaAtena Sport Club
18Alexis Chiliment10 aniM BucurestiBSC
19Denisa Tufaru9 aniF GalatiAquaSport Galati
20Ioana Oană 11 aniF Constanța Atena Sport Club
21ARTEM CHEBAN10 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
22KOSTYANTIN TULCHII10 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
23KATERYNA KARANIKOLOVA11 aniF UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
24POLINA BEZRODNA12 aniF UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
25OLEKSII TAUKCHY13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
26VLADYSLAV CHEBAN13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
27DENYS ZAKHARCHENKO13 aniM UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
28DARIA ANASTASOVA13 aniF UKRAINE ODESSAV.LIGA SC"Forma"
29Ariana Roxana Chis 12 aniF Cluj NapocaPolitehnica Cluj
30Ioana Badea11 aniF Eforie NordAtena Sport Club
31Rares Badea10 aniM Eforie NordAtena Sport Club
32Younes Udeanu10 aniM BucurestiMaster Swim and Tri
33David Marian Blejan11 aniM ConstantaAtena Sport Club
34ANNA-MARIA BESENYEI12 aniF BUCURESTIBUCHAREST SPORT CLUB
35Darius Teisanu10 aniM ConstantaAtena club sport
36Raluca Alexandra BOBOC11 aniF GalatiAqua Sport Galati
37ANASTASIA GANEA12 aniF TULCEAAQUA VITA DELTA TULCEA
38Alessia Vulturescu 10 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
39MATEI PETRASCU12 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
40ANA DINCA9 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
41OCTAVIAN BUHOCI11 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
42ANA MARIA STROE11 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
43REBECCA NEAGU11 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
44PATRICK COSMIN BAICU12 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
45TIMEEA MARIA LAZAR10 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
46EDUARD CRISTEA11 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
47VICTOR MIHU12 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
48ANDREI MARTOIU11 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
49ALEXANDRU NANULESCU13 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
50CATALIN TANASE9 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
51Teodora Maria Mihai10 aniF GalatiAqua Sport Galați
52KIRILOV DAREN10 aniM BULGARIA, RUSETRIATHLON DALYAN RUSE, BULGARIA
53MIRUNA VANGHELESCU10 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
54KAAN MURARU11 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
55MIHAI CONSTANTIN10 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
56CARMEN BRATICEVICI11 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
57ERIC DRAGHICI8 aniM BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
58BIANCA RUSU-EREMIA10 aniF BucurestiBUCHAREST SPORT CLUB
59Maria Ghetau11 aniF GalatiDanube Swim Club
60Alexia Burlui11 aniF GalatiDanube Swim Club
61Bogdan Popa9 aniM GalatiDanube Swim Club
62Rares Zavate9 aniM GalatiDanube Swim Club
63Codrin Gogoasa13 aniM GalatiDanube Swim Club
64Vlad Sendroiu12 aniM BucurestiSeven Sport Club
65Andreea Denisa Tufaru9 aniF Galati Romania Aqua Sport
66Maria Amalia Singuran10 aniF ConstantaTrident Triathlon Team
67Darius Florin Singuran13 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
68Vlad-Alexandru Bocai11 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
69Popa Carol 11 aniM ConstantaAtena Sport Club
70Mihnea Pazu13 aniM ConstanțaTrident Triathlon Team
71Casia Damian13 aniF ConstanțaTrident Triathlon Team
72Horea Darius Rusu12 aniM CLUJ-NAPOCAAQUA 01 CLUJ-NAPOCA
73octavian busila12 aniM tulceas.c.danubiu tulcea
74Andrei Pazu10 aniM ConstanțaTrident Triathlon Team
75Ilona Ioan11 aniF ConstanțaTrident Triathlon Team
76Marius Teodorescu11 aniM ConstanțaTrident Triathlon Team
77Alexandru Ion13 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
78Mario Bogdan Iacob11 aniM GalatiAqua Sport Galati
79Rares Stefan Slavu11 aniM GalatiAqua Sport Galati
80Mara Macovei10 aniF București BUCHAREST SPORT CLUB
81Gergő Soós14 aniM AbonyFergeteg Triatlon SE
82David matei Sendroiu10 aniM BucurestiSeven club
83BREZOVSKI MARIO7 aniM Skopje,MacedoniaTRIOGY RACING MKD
84IVANOVIC OGNEN8 aniM Skopje,MacedoniaTRIOGY RACING MKD
85GJORGJIEVSKA JANA8 aniF Skopje,MacedoniaTRIOGY RACING MKD
86STEFAN IONUT DESPINA10 aniM TULCEA
87ARIANA RADU11 aniF GALATIAQUA SPORT
88Luca Potecasu12 aniM ConstanțaTrident Triathlon Team
89Denisa Avram13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
90Mara Carnat13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
91Denisa Cralea12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
92Livia Tincu12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
93Alexandra Costan13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
94Anastasia Ganea12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
95Denisa Iov11 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
96Matei Neculai11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
97Cosmin Ciortan10 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
98Bogdan Rotaru11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
99Vlad Teodor Pocora 10 aniM Tulcea
100LUCA MIHAI ANDREI12 aniM BUCURESTIBSC
101Jansone Beata9 aniF Latviaport club AQUATICS.
102Albert Marian Badilas9 aniM Galati
103Teodora Cristea13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
104Raluca Macavei9 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
105Zarovna Veronika12 aniF UkraineSC "4 Element"
106Dyoma Artem10 aniM UkraineSC "4 Element"
107Skydan Ivanna11 aniF Ukraine
108Zarovna Oleksandra13 aniF UkraineSC "4 Element"
109Albert Ciufu 9 aniM Tulcea / România CSM Danubiu Tulcea
110Ana Sophia Kristianse10 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea


ȘTAFETĂ ÎN FAMILIE
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Stefan Simion12 aniM Tulcea
2radu preda46 aniM Bucurestitaxa achitata
3Mihai Octavian Dragasanu37 aniM Bucuresti
4Leonard Gogoasa53 aniM galatitaxa achitata
produced by interactivelook

Organizatori:

Cu sprijinul:

Parteneri:


Parteneri media: