DESPRE NOI INFO EUROPEAN JUNIOR CUP PROGRAM REGULAMENT REZULTATE INSCRIERI / REGISTER TULCEA GALERIE FOTO 

Lista înscrieri



SUPER LIGAA
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Mihai Paul Anton36 aniM Constanțataxa achitata
2Alexandru Ghica 42 aniM CampinaCS Kineto Tri-Sporttaxa achitata
3Raluca Georgiana Irimia29 aniF OtopeniCsm Cluj


SuPER LIGAA
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Alexandru Jianu34 aniM Timisoarataxa achitata


SUPER LIGAA
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Lucian Acatrinei29 aniM BucurestiNoStresstaxa achitata
2Ana Mega34 aniF ConstantaAtena Sport Clubtaxa achitata
3Monika Koncz35 aniF Sfantu GheorgheHarghita Triathlon Club
4Alexandru Toma26 aniM Bucuresti Bucharest Sport Clubtaxa achitata
5Attila Daniel22 aniM Sf.GheorgheTri-Alutataxa achitata
6Iulian Cristi Manta40 aniM BucurestiCS Triathlon Flor Life
7Stefania Ion25 aniF bucurestitaxa achitata
8ciprian balanescu32 aniM timisoaracs. Ride Competionetaxa achitata


OLIMPIC
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Emil Bituleanu56 aniM BucurestiEnergy Clubtaxa achitata
2Bogdan Victor Barbu41 aniM Suceavataxa achitata
3Claudiu Vasilescu41 aniM Bucurestitaxa achitata
4Alexandru Suciu30 aniM ConstantaPegas Triatlon Club
5Damian Tudora31 aniM Bucuresti
6Sorin Suciu44 aniM Constanta
7Cristian Ceparu29 aniM CalarasiSPORTATLONtaxa achitata
8Geani Carasol45 aniM Bucuresti
9Marian Tănase36 aniM Piteștitaxa achitata
10Razvan Florea37 aniM ConstantaAtena Sport Clubtaxa achitata
11Stefan Adrian Ciobanescu30 aniM Bucuresti
12Ciprian Pietris37 aniM BraduTriathlon Pitestitaxa achitata
13Alexandru Seltea36 aniM Targovistetaxa achitata
14ROVIN RATOIU 45 aniM Craiova Craiova Running Club taxa achitata
15Valentin Ivanov 36 aniM Bucurestitaxa achitata
16Dragos Pintilie38 aniM Bucurestitaxa achitata
17Cristi Ică 35 aniM Craiova taxa achitata
18Doru Eftimie31 aniM BucharestNoStresstaxa achitata
19Aida Zodie36 aniF Bucurestitaxa achitata
20Bogdan-Gheorghe Cotei39 aniM BucurestiMorenariitaxa achitata
21Constantin Apostu62 aniM ConstantaCLUB EUXIN CONSTANTAtaxa achitata
22Adrian Angelescu48 aniM Buc.taxa achitata
23Lucian Badescu39 aniM BucurestiSportul Pentru Tine
24cristina bitiri35 aniF bucurestitaxa achitata
25Gheorghe Popescu57 aniM Curtea de ArgesFestina Lentetaxa achitata
26Cristian Gruia47 aniM VoluntariPegas Triathlon Club
27Constantin Macovei41 aniM Constantataxa achitata
28Cornelia Stroe47 aniF Câmpinataxa achitata
29Florian Stroe49 aniM Câmpinataxa achitata
30Daniel Arpinte44 aniM Tulceataxa achitata
31Marius Bura45 aniM VoluntariSeven Sporttaxa achitata
32DANIEL CHIVA31 aniM BUCURESTINO STRESStaxa achitata
33alexandru dobre32 aniM Bucuresti
34Dragos Duta33 aniM Bucurestitaxa achitata
35Laszlo Imreh26 aniM Sfantu GheorgheA.S.Triastestaxa achitata
36Mihai Petu34 aniM Ploiesti-taxa achitata
37DANI BUZATU40 aniM ConstantaEUXIN CONSTANTAtaxa achitata
38Diana Miazga50 aniF AradExperienta Multisporttaxa achitata
39Liviu Irimia48 aniM Bucuresti/Romaniataxa achitata
40Dumitru Sandu50 aniM Constantataxa achitata
41Madalin Munteanu34 aniM Bucurestitaxa achitata
42CRISTIAN LOGOFATU37 aniM Bucurestitaxa achitata
43Andrei Nicolae Ciocan41 aniM ConstantaAtena Constantataxa achitata
44Stelian Hota 41 aniM Tg-Mures taxa achitata
45Andrei Mogaldea30 aniM BucurestiNO Stress Elitetaxa achitata
46Virgil Ciurdar58 aniM Bucurestitaxa achitata
47cosmin babenco44 aniM constantataxa achitata
48Onessa Csender32 aniF BucurestiPlayBike taxa achitata
49Miklos Jenei59 aniM Cluj NapocaPolitehnica Clujtaxa achitata
50Adrian Nanulescu53 aniM Bucharesttaxa achitata
51Florin Mihaleico46 aniM TulceaPelican Biketaxa achitata
52Edit Medveczky50 aniF ungaria
53Lucian Cretu38 aniM Bucuresti
54Dragos Ciobanu31 aniM BucurestiDacii Sprinteni
55Constantin-Madalin Anghel37 aniM Bucurestitaxa achitata
56Dan Tanase37 aniM ConstantaAtena
57Florin Scarlat40 aniM Romania
58Ciprian Comisan23 aniM Tulceataxa achitata
59Ionel Aleonte66 aniM Constantataxa achitata
60ERICK BUCULEI43 aniM Bucurestitaxa achitata
61Mugur Paun48 aniM CampinaRo Club Maraton / Carbonbike PLtaxa achitata
62MARIUS ALEXANDRU DRAGU45 aniM Bucurestitaxa achitata
63Sorin Bobeica37 aniM BucurestiSeven Sport


ȘTAFETĂ
nume echipanumevârstăsexlocalitateclub sportivnumevarstasexnumevarstasexplată
1Lupii tineriFlorin Dumitriu43 aniM Galatitaxa achitata
2DuAlSebSebastian-Mihai Lungu14 aniM Galatitaxa achitata
3CBScristina bitiri35 aniF bucurestitaxa achitata
4Frumoasa si MaimutoiuLucian Badescu39 aniM Bucuresti
5Aqua Vita Delta TulceaTeodor Andrei19 aniM Tulceataxa achitata
6B-Cube GalațiMihaela Bîrligea48 aniF Galațitaxa achitata
7BamboochaAlexandru Jianu34 aniM Timisoarataxa achitata
8Aqua Sport GalatiMihaela Hodina44 aniF GALATItaxa achitata
9VARDiştiiFlorin Mihaleico46 aniM Tulceataxa achitata
10TINERI IN PUTERE IIIPAUL MUNTEANU31 aniM GALATItaxa achitata
11TRIATLONICADan Buzatu40 aniM CONSTANTAtaxa achitata
12IndieniiCristian Gruia47 aniM Voluntaritaxa achitata
13SportatlonCristian Ceparu29 aniM Calarasitaxa achitata
14TRISPORTViorel Biziru36 aniM Bucharesttaxa achitata
15MASTER SWIM & TRIDANIEL NISTOROIU37 aniM BUCURESTItaxa achitata
16Alerg 5KLucian Cretu38 aniM Bucurestitaxa achitata
17Trisport.roAna Mega32 aniF Constantataxa achitata


SPRINT
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Marian Toader30 aniM Bucurestitaxa achitata
2Veronica Opu24 aniF Bucuresti-taxa achitata
3Marius Buricea49 aniM GalatiSa alergam pe Falezataxa achitata
4Cosmin Mihai43 aniM GalatiAqua Sport Galatitaxa achitata
5RADU BUSILA40 aniM BUCURESTI
6Lucian Ionel Micu37 aniM Tulceataxa achitata
7ADRIAN SFIRLEA42 aniM CERNAVODAtaxa achitata
8Remus Serbaneci32 aniM Brasovtaxa achitata
9Victor Zamfir40 aniM Bucurestitaxa achitata
10Ionut Tandara40 aniM FocsaniVelopower Focsanitaxa achitata
11Paul Georgescu 39 aniM București International British school of Bucharest
12Mihai Chioaru43 aniM Bucurestitaxa achitata
13Victoria Zodie62 aniF Bucuresti
14Adina Marton36 aniF Bucuresti
15Dragos Galos43 aniM Bucharesttaxa achitata
16Ruxandra Galos22 aniF Bucurestitaxa achitata
17Florin Nemtanu44 aniM Bragadirutaxa achitata
18Catalin Ivanov30 aniM Bucuresti
19Andrei Poștaru20 aniM Tulceataxa achitata
20Andrei Pietruschevici51 aniM Bucurestitaxa achitata
21Cristian Iulian Doicescu36 aniM ConstantaCS Euxin Constantataxa achitata
22cristi farcas39 aniM voluntariNo stress
23Cristinel Toderita29 aniM Galatitaxa achitata
24Eduard STRAUB47 aniM Com. Bradutaxa achitata
25Beres Hunor36 aniM Bucurestitaxa achitata
26Dragos Zorila37 aniM Timisoarataxa achitata
27Florin Lupu36 aniM brasovtaxa achitata
28Gabriel Grigore50 aniM BucurestiEnergytaxa achitata
29Valeria Nistor42 aniF BucurestiEnergytaxa achitata
30Ana-Maria Nichifor19 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
31Ioan Alexandru Ivanov24 aniM TulceaAquaVitaDeltataxa achitata
32radu preda46 aniM BucurestiTriathlon For Lifetaxa achitata
33IOANA PRECUP39 aniF Bucurestitaxa achitata
34Alexandra Ilina33 aniF Bucurestitaxa achitata
35ildis teofic33 aniM mamaiaTrident
36OLEKSANDRA DOVBYSH17 aniM ODESSA - UKRAINESC
37Cristian Ciotic49 aniM CONSTANTAEUXIN
38Dragos Dumitru31 aniM Bucurestitaxa achitata
39Gyula Soós55 aniM ungaria
40Silviu Tarta40 aniM BrasovTriathlon For Life
41Helen Tomlinson40 aniF Bucharest taxa achitata
42George Murar33 aniM bucurestiCSA Steaua
43Stelian Tufaru43 aniM BucurestiCSA Steaua
44marian-cristian arabolu37 aniM navodari
45sorin Andrici42 aniM TulceaA.S.taxa achitata
46Radu Costin Marga41 aniM ConstanțaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
47Lavinia Iancu47 aniF Tulceataxa achitata
48Bogdan George Leta43 aniM Constantataxa achitata
49Catalin Clemente42 aniM TulceaTraiesc Sanatostaxa achitata
50Dan Babu35 aniM Brasovtaxa achitata
51ALEXANDRA MIHAI30 aniF BUCURESTItaxa achitata
52Alexandru Niculae18 aniM TulceaAqua Vita Delta
53Moloman Eduard50 aniM Galatisi eutaxa achitata
54Cristian MIRCIOI36 aniM GalatiMAUSBIKE Racing Teamtaxa achitata
55Filip Bacalu41 aniM Bucuresti-Romaniataxa achitata
56Andrei Braga30 aniM Bucurestitaxa achitata
57DAN SFETCU38 aniM Bucurestitaxa achitata
58Bianca Burta17 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
59David Postaru21 aniM TulceaLSETC


SUPERSPRINT (13-15 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1ALBERT STRATULAT15 aniM GALATIASDVAtaxa achitata
2ALEX CARAMAN15 aniM GALATIASDVAtaxa achitata
3Eszter Rapolti15 aniF SFANTU GHEORGHEA.S.Triastestaxa achitata
4ANDRII TULCHII16 aniM Odessa-Ukraine"V.LIGA"
5Luca Mircea Preda15 aniM BucurestiTriathlon For Lifetaxa achitata
6ORYNA BABYCH14 aniF ODESSA - UKRAINESC
7VLADYSLAV PIASETSKYI14 aniM ODESSA - UKRAINESC
8MYRON BOIKO15 aniM ODESSA - UKRAINESC
9DANIIL DOVBYSH15 aniM ODESSA - UKRAINESC
10OLEKSANDRA DOVBYSH17 aniM ODESSA - UKRAINESC
11Gloria Radu15 aniF Tg-MuresMaster Ski&Biketaxa achitata
12Madalina Frant16 aniF BucurestiLotul Nationaltaxa achitata
13David Vanghelescu15 aniM BucurestiBucharest Sport Clubtaxa achitata
14Aleksandar Yanchev10 aniM Sopot, BulgariaThriatlet
15Ionut Mihai Draghici16 aniM BucurestiCS Triathlon Flor Lifetaxa achitata
16Alina Rugina15 aniF BucurestiBucharest Sport Clubtaxa achitata
17OLEH SAVCHENKO24 aniM Kharkov - UkraineKharkovTRI
18Lyuba Kiricheva10 aniF KarlovoTriathlet
19Mariya Bashliyska29 aniF BanyaTriatlet banya
20Andreea Matei-Bobârnac15 aniF BucurestiCSA Steaua
21ERICK ROGOZ16 aniM cluj-napocacs.politechnicataxa achitata
22Gabriel Boca15 aniM Cluj-NapocaC.S. POLITEHNICAtaxa achitata
23Maria Ramona Turlica15 aniF Tulceataxa achitata
24Robert Ionut Popa15 aniM CONSTANTAtaxa achitata
25Vlad Zigarov15 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
26Andreea Diana Iordache14 aniF BUCURESTIMaster Swim & Tri
27Vlad Arpinte15 aniM Bucurestitaxa achitata
28Enzo Doroghi15 aniM Bucharest BSCtaxa achitata
29Bianca Burta17 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
30Laurentiu Smirnov15 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
31Catalin-Gabriel Duralia16 aniM Tulceataxa achitata
32Emilian Ivanov16 aniM Tulceataxa achitata
33Andrei Reșat Ismail 16 aniM Constanțataxa achitata
34George Cojocaru15 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
35Denys Zakharchenko13 aniM Odessa-UkraineV.LIGA
36Polina Bezrodna12 aniF Odessa-UkraineV.LIGA


MINITRI (9-12 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Vlad Sendroiu 12 aniM BucurestiOlimpia
2Casia-Maria Damian13 aniF ConstantaTRIDENT TRIATHLON TEAM
3Darius Florin Singuran13 aniM ConstantaTRIDENT TRIATHLON TEAM
4Maria Amalia Singuran10 aniF ConstantaTRIDENT TRIATHLON TEAM
5Alexis Chiliment10 aniM BucurestiBSC
6ANDREEA-PAULA SFIRLEA12 aniF CERNAVODA
7ALINA VALENTINA BARBU12 aniF Bucuresti
8Ariana Angelescu11 aniF Buc.
9Calin Angelescu10 aniM Buc.
10Ana Nanau11 aniF BucurestiIBSB
11Robert Andrei Bailescu11 aniM ConstantaClub Bogdan Ciubotariu
12DAVID RAGEA10 aniM GALATIASDVA
13STEFAN-VLAD STANCIU11 aniM GALATIASDVA
14ALEXIA-BIANCA BURLUI11 aniF GALATIASDVA
15ARMAND-ANDREI ARMASU13 aniM GALATIASDVA
16CODRIN GOGOASA13 aniM GALATIASDVA
17Dominic Andrei Meghea14 aniM BucurestiOlimpia
18DELIA-OANA DUDAU14 aniF GalatiASDVA
19TEODORA CONSTANTIN14 aniF GalatiASDVA
20ALINA-FRANCESCA ANDREI14 aniF GalatiASDVA
21Andrei Sendroiu14 aniM BucurestiOlimpia
22Tamas Rapolti12 aniM SFANTU GHEORGHEA.S.Triastes
23David-Ioan Guţu9 aniM Tulceaamator
24Vlad Catana13 aniM constanta-
25POLINA BEZRODNA13 aniF Odessa-Ukraine
26DENYS ZAKHARCHENKO13 aniM Odessa-Ukraine
27OLEKSII TAUKCHY13 aniM Odessa-Ukraine
28KHOMENKO GLIB14 aniM Odessa-Ukraine"V.LIGA"
29KYRYLO KOTOV13 aniM Odessa-Ukraine"V.LIGA"
30Mihnea Ionut Pazu13 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
31Raluca Alexandra Boboc11 aniF GALATIAqua Sport Galati
32Razvan Hodina13 aniM GALATIAqua Sport Galati
33Mario Bogdan Iacob11 aniM GALATIAqua Sport Galati
34Rares Alexandru Balan14 aniM GALATIAqua Sport Galati
35Rares Stefan Slavu11 aniM GALATIAqua Sport Galati
36Teodora Maria Mihai10 aniF GALATIAqua Sport Galati
37Ilinca Iatan10 aniF BucurestiMASTER Swim And Tri
38OLEKSANDRA ZAROVNA13 aniF ODESSA - UKRAINESC
39VERONIKA ZAROVNA12 aniF ODESSA - UKRAINESC
40ORYNA BABYCH14 aniF ODESSA - UKRAINESC
41VLADYSLAV PIASETSKYI14 aniM ODESSA - UKRAINESC
42Ariana Maria Radu11 aniF Galati Aqua Sport Galați
43Sevastian Mares14 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
44Gabriel Ion14 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
45Andrei Jelescu13 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
46Sabina Tatcu14 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
47Ana Maria Sandu14 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
48Cosmin Ciortan10 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
49Livia Tincu12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
50Daniel Tincu11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
51maria coteanu14 aniF constantaTrident Triathlon Team
52Bogdan Chirachina12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
53Stefan Orheanu12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
54Denis Bondarev11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
55Denisa Cralea12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
56Anastasia Ganea12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
57Denisa Iov11 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
58Matei Neculai11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
59Stefan Simion12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
60Ioan Stamate11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
61Teodora Cristea13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
62Delia Stan Jianu12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
63Razvan Stan Jianu11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
64POLINA BEZRODNA12 aniF Odessa-Ukraine"V.LIGA"
65ANDREI PAZU10 aniM CONSTANTATRIDENT TRIATHLON TEAM
66ANNA-MARIA BESENYEI13 aniF BUCURESTIBUCHAREST SPORT CLUB
67DAVID ANDREI MIHAI12 aniM BUCURESTIBSC
68Mihnea-Viorel Baluta12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
69Tudor Cristian Andrei Neagu11 aniM BucurestiMaster Swimm & Tri
70Miruna Vanghelescu10 aniF BucurestiBucharest Sport Club
71Andreea Diana Iordache14 aniF BucurestiMaster Swim & Tri
72Ana Maria Dinca9 aniF BucurestiBSC
73TUDOR HANGIU9 aniM BUCURESTIKINETO TRI SPORT
74VLAD CRISTIAN GHERGHEL13 aniM BUCURESTIMASTER SWIM & TRI
75Timeea Maria Lazar10 aniF Bucuresti Bucharest Sport Club
76Mihai Constantin10 aniM BucurestiBucharest Sport Club
77Alessia Ioana Vulturescu10 aniF BucurestiBucharest Sport Club
78Octavian Buhoci11 aniM BucurestiBucharest Sport Club
79Luca Mihai Andrei12 aniM bucurestiBSC
80Grigore Andrei14 aniM BucurestiBucharest Sport Club
81Baciu Andrei14 aniM BucurestiBucharest Sport Club
82Tobias Dumitrache14 aniM BucurestiBucharest Sport Club
83Romas Codrut13 aniM BucurestiBucharest Sport Club
84Andrei Lungu13 aniM BucurestiBucharest Sport Club
85Dinu Ionescu13 aniM BucurestiBucharest Sport Club
86Mara Ionescu12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
87Marcel Alexandru Draghici14 aniM BucurestiCS Triathlon Flor Life
88Alexandra Popescu14 aniF BucurestiCS Triathlon Flor Life
89Alexandru Nanulescu13 aniM BucurestiBSC
90Dan Rugina10 aniM BucurestiBucharest Sport Club
91Irena Atanasova15 aniF Karlovo BulgariaTriatlet
92Ana Maria Stroe11 aniF BucurestiBucharest Sport Club
93Alex Stefan Georgescu12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
94Anne Mary Georgescu9 aniF BucurestiBucharest Sport Club
95VICTOR MIHU12 aniM BUCURESTI-ROMANIABUCHAREST SPORT CLUB
96Ioana Neamtu9 aniF BucurestiBSC
97Bianca Alexandra LUNGU9 aniF BucurestiBucharest Sport Club
98MARA IOANA MACOVEI10 aniF BUCURESTIBUCHAREST SPORT CLUB
99Ilinca Avramescu13 aniF BucurestiBSC
100Gergő Soós13 aniM ungaria
101Mihnea Cristian Avramescu10 aniM BucurestiBSC
102Angelo Patrick Baicu12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
103Matei Petrascu12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
104Maria Stanica13 aniF BucurestiBucharest Sport Club
105Rebecca Neagu11 aniF BucurestiBucharest Sport Club
106David Toma12 aniM BucurestiBucharest Sport Club
107Christina Maria NICULESCU12 aniF Popesti LeordeniBSC
108Victor GOLIC10 aniM BucurestiBucharest Sport Club
109Catalin Andrei Tanase9 aniM BucurestiBucurești sport club
110Vlad Arpinte44 aniM Bucuresti
111Albu Andreea11 aniF BucurestiIBSB
112Horea Darius Rusu12 aniM CLUJ-NAPOCAAQUA 01 CLUJ-NAPOCA
113ALICE GABRIELA PERJOIU14 aniF Bucuresti
114Sara Gabriela Sima10 aniF ConstantaTrident
115Darius Teisanu10 aniM Constantatrident triathlon team
116Robert-Andrei Chesler11 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
117Larisa-Georgiana Ion11 aniF ConstantaTrident Triathlon Team
118KAAN MURARU11 aniM BUCURESTIBSC
119Andrei Gelea13 aniM BucurestiMaster Swim&Tri
120ARIANA ROXANA CHIS12 aniF CLUJ NAPOCACS POLITEHNICA CLUJ
121Andrei Enache12 aniM BucurestiOlimpia
122Maria Constantinescu13 aniF BucuRESTIBSC
123Noemi Constantinescu9 aniF BUCURESTI
124David Marian Blejan11 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
125Raluca Macavei9 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
126Gabriel Zigarov12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
127Ramona Gheorghe12 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
128Bogdan Rotaru11 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
129Ana Maria Palade13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
130Alexandru Ion13 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
131Alexandra Costan13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
132Alexandra Radu14 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
133STEFAN COICA12 aniM BUCURESTIBSC
134RADU COICA10 aniM BUCURESTIBSC
135Mircea Erik Arsenie 13 aniM BucharestBucharest Sport Club
136Popa Carol11 aniM Constanta România Trident Triathlon Team
137Denisa Avram13 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea
138Ioana Oană 11 aniF Constanța TRIDENT TRIATHLON TEAM
139Mihai Ciucu14 aniM Tulcea
140Florentin Tara-Lunga10 aniM Tulcea
141IOANA BADEA11 aniF EFORIE NORDTRIDENT TRIATLON TEAM
142RARES BADEA10 aniM EFORIE NORDTRIDENT TRIATHLON TEAM
143PAUL ANDREI SERBAN11 aniM CLUJ-NAPOCAAQUA 01
144Cristina Dorina Popa14 aniF București MASTER SWIM & TRI
145anton zamfir14 aniM bucharestINTERNATIONAL BRITISH SCHOOL OF BUCHAREST
146ana zamfir11 aniF bucharestINTERNATIONAL BRITISH SCHOOL OF BUCHAREST
147ana nanau11 aniF bucharestINTERNATIONAL BRITISH SCHOOL OF BUCHAREST
148Vlad-Alexandru Bocai11 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
149Eduard Andrei Fortu13 aniM GalatiAqua Sport Galati


ȘTAFETĂ ÎN FAMILIE
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Silviu OANĂ 38 aniM Constanța
2Stefan Simion12 aniM Tulcea
3Sabina Elena Tatcu14 aniM Tulcea
4Andreea Denisa Cralea12 aniF TULCEA
5GELU PAZU44 aniM CONSTANTAtaxa achitata
6ISTVAN BESENYEI52 aniM BUCURESTItaxa achitata
7Alexandra Gabriela Radu14 aniF Tulcea
8Silvia Rascu pistol37 aniF Bucuresti
9Chitea Mihai37 aniM bucuresti
produced by interactivelook

Organizatori:

Cu sprijinul:

Parteneri:


Parteneri media: