INFO EUROPEAN JUNIOR CUP PROGRAM REGULAMENT REZULTATE INSCRIERI / REGISTER TULCEA GALERIE FOTO CONTACT 

Lista înscrieri



OLIMPIC
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Ovidiu Ursache39 aniM Iasitaxa achitata
2George Iulian Murar35 aniM BucurestiCSA Steaua Bucuresti
3Grigori Bricov47 aniM Brasov/Romaniataxa achitata
4Ionut Pop29 aniM Bistrita
5Miklos Jenei61 aniM Cluj Napoca-taxa achitata
6Victor Zamfir42 aniM Bucurestitaxa achitata
7Victor Benescu47 aniM Ramnicu Sarattaxa achitata
8Ciprian Pietris39 aniM PitestiPITESTI Triathlon Team taxa achitata
9Bogdan Adrian Pastrav34 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
10Aida Zodie38 aniF Bucuresti
11Remus Sherbourne34 aniM Tulceataxa achitata
12Alexandru Cujbescu40 aniM Bucurestitaxa achitata
13RADU OTELEA33 aniM BUCURESTISTEAUA BUCURESTItaxa achitata
14Constantin Apostu64 aniM Constanța -RomaniaC.S.EUXIN CONSTANTAtaxa achitata
15Cristian Aldea49 aniM PitestiPITESTI TRIATHLON TEAMtaxa achitata
16Mihai Paul Anton38 aniM ConstanțaEuxin Constanțataxa achitata
17Constantin Macovei43 aniM Constanta
18BOGDAN FLOREA42 aniM BUCURESTI
19IRINA SANTO41 aniF BUCURESTI
20Maria Mirela Popescu51 aniF Bucurestitaxa achitata
21Jozsef Benkes 45 aniM GHEORGHENIHarghita Triatlon Club
22Dan Dudas50 aniM Bucuresti-taxa achitata
23Aurelian Mihail Raducanu53 aniM Resita-taxa achitata
24Corneliu Zgubea43 aniM Bucuresti-taxa achitata
25carmen bobu44 aniF galatiaqua sport galatitaxa achitata
26ALEXANDRU OVIDIU ZANFIR37 aniM Constanta
27Alexandru Titirisca36 aniM Bucurestitaxa achitata
28PETER MOLNAR60 aniM TARGU MURESMASTER SKI&bIKE
29Eduard Straub49 aniM Com.BraduTriathlon Team Pitestitaxa achitata
30Ionel Aleonte68 aniM ConstantaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
31Alexandru Peter45 aniM Voluntaritaxa achitata
32Tom Leene33 aniM Bucharesttaxa achitata
33Dragos Munteanu31 aniM BucurestiWhite Box Technologiestaxa achitata
34Florian Stroe51 aniM Campina, Romaniataxa achitata
35ALEMAN Nicolae-Ovidiu44 aniM BucurestiDelfinultaxa achitata
36CAMENSCIC ALEXEI31 aniM Bucuresti
37Lupusor Dumitru36 aniM Chisinau, Republica Moldova
38Mecin Alexandru25 aniM ChisinauFederatia de Triathlon din Republica Moldova
39Valeria Nistor44 aniF BucurestiEnergy Clubtaxa achitata
40IURIE OSTASIN58 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
41Andreea Bălan22 aniF BucurestiBluemarin Sport Clubtaxa achitata
42Grigore Guzun44 aniM Tunaritaxa achitata
43Cristian Enache39 aniM Bragadiru
44Adrian Bărbuță41 aniM Tulcea-taxa achitata
45Liviu Voicu48 aniM OTOPENItaxa achitata
46Vlad Cristian Balac 23 aniM Bucuresti CSA STEAUA BUCURESTI
47Razvan Radulescu41 aniM Brasovtaxa achitata
48MIHAIL CHINDRIS 26 aniM CLUJ-NAPOCACS POLITEHNICA CLUJtaxa achitata
49Soós Fanni20 aniF Abony, HungaryFergeteg Triatlon SEtaxa achitata
50Medveczky Edit52 aniF Abony, HungaryFergeteg Triatlon SEtaxa achitata
51Alex ION21 aniM BucurestiDelftinul Bucurestitaxa achitata
52Antoanela Manac24 aniF ConstantaAtena Sport Club Constantataxa achitata
53Daniel-Teodor Marinescu29 aniM BucurestiCS Triathlon For Life taxa achitata
54STEFANIA - ECATERINA ION27 aniF BucurestiC.S.A STEAUA
55Otilia Dantis39 aniF RomanCSM Cluj
56Marian Dantis39 aniM RomanCSM Cluj
57Ildis Teofic35 aniM MamaiaTrident
58Uja Ruslan39 aniM Chişinău Meridian
59Marius Mircea41 aniM Bucharesttaxa achitata
60Ferodin Abibula43 aniM Constantataxa achitata
61ALEX TOMA 28 aniM BucurestiOLIMPIA BUCURESTI
62Hunor Béres38 aniM BucurestiCSA Steaua Bucuresti
63Hunor Béres38 aniM BucurestiCSA Steaua Bucuresti
64Constantin Macovei43 aniM Constanta
65Alexandru Ovidiu Zanfir37 aniM Constantataxa achitata
66Cosmin Coco Babenco46 aniM Constanta
67Marius Mircea41 aniM Bucharest
68ANDREI VRABII27 aniM CHISINAU


ȘTAFETĂ
nume echipanumevârstăsexlocalitateclub sportivnumevarstasexnumevarstasexplată
1AQUA SPORT GALATI JUNIORIRAZVAN HODINA15 aniM Galatitaxa achitata
2AQUA SPORT GALATI SENIORIMIHAELA HODINA46 aniF Galatitaxa achitata
3Bluemarin Sport ClubAndreea Bălan22 aniF Bucureşti taxa achitata
4Swim,Bike&Run 4FUNLuisiana Bigea42 aniF Galatitaxa achitata
5eXpelledMihai Ciucu16 aniM Tulcea/Tulceataxa achitata
6Euxin TeamMihai Paul Anton38 aniM Constantataxa achitata
7Galati-Atena-Bucharest Sport ClubElena Salavastru15 aniF GALAȚI


SPRINT
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1IONEL AGAPIE64 aniM MEDIAȘBUNICU”IONEL
2Mircea Cralea44 aniM Tulceataxa achitata
3Ionut Tandara42 aniM FocsaniVelopower
4Dumitrel Cosmin Safca18 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
5Daniel Florian Miron53 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
6Stefan Alexandru Miron26 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
7Virgil Ciurdar60 aniM Bucurestitaxa achitata
8ROBERT BADIC45 aniM bucharesttaxa achitata
9Alexandra-Cristina MIHAI32 aniF Bucurestitaxa achitata
10Serban MIHAI62 aniM BucurestiRO CLUB MARATONtaxa achitata
11Bogdan Victor Barbu43 aniM Suceavataxa achitata
12DAN SFETCU40 aniM BUCURESTICSA STEAUA BUCURESTItaxa achitata
13Filip Bacalu43 aniM Bucurestitaxa achitata
14Gabriel Grigore52 aniM BucurestiEnergy Clubtaxa achitata
15Emilian Ivanov17 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
16Lilica Corlan35 aniF Bucharesttaxa achitata
17Dragoș Anghel 49 aniM Câmpulung Muscel taxa achitata
18Alexandru Caraman17 aniM GalatiDanube Swim Club
19Albert Stratulat17 aniM GalatiDanube Swim Club
20Daniel Iosif33 aniM București
21Andreea Miruna Postolache18 aniF BucurestiCSA Steauataxa achitata
22Adrian Angelescu50 aniM Bucurestitaxa achitata
23Dragos Zorila39 aniM Timisoara
24Lavinia Iancu49 aniF TULCEAtaxa achitata
25Andrei Postaru 22 aniM Tulcea
26Medveczky Edit52 aniF Abony, HungaryFergeteg Triatlon SEtaxa achitata
27Soós Gyula57 aniM Abony, HungaryFergeteg Triatlon SEtaxa achitata
28robert vasiliu46 aniM bucovtaxa achitata
29Andrei Stanciu32 aniM BucharestSystematictaxa achitata
30ALEX TOMA 28 aniM BucurestiBSC
31Mihaela Nicolau45 aniF Galati
32Anca Ștefanopol50 aniF Galațitaxa achitata
33Gelu Pazu46 aniM constanta, romaniaTrident Triathlon Teamtaxa achitata
34Andrei Moldovanu49 aniM BucurestiAproapeAtlettaxa achitata
35Florin Bucur45 aniM HunedoaraAqua Sport Galatitaxa achitata
36Resat Andrei Ismail18 aniM Tulceataxa achitata
37Sorin Protopopescu51 aniM Constanța, RomaniaTrident Triathlon Team Constantataxa achitata
38Cosmin Mihai45 aniM GalatiAqua Sport Galati
39Daniel Nistoroiu39 aniM BucurestiMaster Swim and Tritaxa achitata
40Viorel Vaihel69 aniM Constanta Romaniataxa achitata
41Dragos Pintilie 40 aniM Bucurestitaxa achitata
42Victor Iancu38 aniM BUCURESTI
43MARGA RADU COSTIN43 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
44Cristian Iulian Doicescu38 aniM ConstantaACS Atena Constantataxa achitata
45MARIUS NICOLESCU55 aniM bucuresti
46Gomes Eduardo40 aniM Coimbra/Portugaltaxa achitata
47Denis Craciun20 aniM TulceaNatantibus Tulcea
48Paul Nicon33 aniM Tulcea Slava Cercheza


SUPERSPRINT (14-16 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Adi Zurek14 aniM IsraelClub 4fitness Israeltaxa achitata
2Mihai Daniel Safca14 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
3Taukchy Oleksii 15 aniM UKRFORMA
4Denisa Cralea14 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
5Ganea Anastasia14 aniF TulceaAqua Vita Delta
6Shapira Tomer15 aniM ISRAELRoadRunner
7Alexandra Nicoleta Puscuta16 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulceataxa achitata
8Cristiana Mihaela Sterescu15 aniM BucurestiMaster Swim &Tritaxa achitata
9Horea Rusu14 aniM Cluj-NapocaCS POLITEHNICA CLUJtaxa achitata
10Ede Vladar14 aniM Cluj NapocaPolitehnica Clujtaxa achitata
11Radu-Gabriel Bondei15 aniM BucurestiMaster Swim and Tritaxa achitata
12Andrei Gelea15 aniM BucurestiC.S. Olimpia Bucuresti
13Arian Cristian Notretu14 aniM BucurestiMaster Swim and Tritaxa achitata
14Grancharova Nikole14 aniF Pazardzhik, BulgariaSK Palashevtaxa achitata
15Teodora Constantin16 aniF GalatiDanube Swim Clubtaxa achitata
16Delia Dudau16 aniF GalatiDanube Swim Club
17Papazov Maurisio14 aniM Pazardzhik, BulgariaSK Palashevtaxa achitata
18Dimova Kristiyana14 aniF Pazardzhik, BulgariaSK Palashevtaxa achitata
19Stefan Orheanu14 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
20Catalin Bogdan Sviderski14 aniM Cluj-NapocaC.S. Politehnica Cluj-Napocataxa achitata
21Ariana Roxana Chis14 aniF Cluj NapocaPolitehnica Clujtaxa achitata
22Soós Gergő15 aniM Abony, HungaryFergeteg Triatlon SEtaxa achitata
23Ganea Anastasia 14 aniF Tulcea Aqua Vita Deltataxa achitata
24Denis Chifor14 aniM cluj napocacs politehnica clujtaxa achitata
25DARIA GRIGORIU15 aniF BUCUREȘTIBSCtaxa achitata
26LUCAS GRIGORIU14 aniM BUCUREȘTIBSCtaxa achitata
27Sára Szabó15 aniF Cluj NapocaPolitehnica Cluj
28Matei Petrascu14 aniM BucharestBucharest Sport Clubtaxa achitata
29Vlad Gheorghe Catana15 aniM ConstantaACS Atena Constantataxa achitata
30Evelyn Tănase16 aniF TulceaAqua Vita Delta Tulcea taxa achitata
31Taukchy Oleksii 15 aniM Odessa-UkraineSK FORMA
32Darius Ionut Soare15 aniM BucurestiSeven Clubtaxa achitata
33Rareș-Alexandru PANAIT15 aniM BucureștiSeven Sport Club București
34Mihnea-Viorel Baluta14 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
35Dominic Andrei Meghea16 aniM BucurestiSeven
36Vlad Sendroiu14 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
37Andrei Sendroiu16 aniM BucurestiSeven Sport Clubtaxa achitata
38Angelo Patrick Baicu14 aniM BucurestiSeven sport clubtaxa achitata
39Stefan Simion14 aniM TulceaTRIDENT TEAM TRIATHLON
40COTEANU MARIA16 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
41PAZU MIHNEA15 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
42DAMIAN CASIA15 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
43SINGURAN DARIUS15 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
44POTECASU LUCA14 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
45SIMION STEFAN14 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAMtaxa achitata
46Anna-Maria Besenyei15 aniF Bucurestitaxa achitata
47Andrei-Eugen Ion-Eremia15 aniM Tulcea Aqua Vita Delta Tulcea
48Alis-George Crăciun15 aniM TULCEANatantibus Tulcea


MINITRI (9-13 ani)
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1TERNA ALEXEI9 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
2STRATULAT BOGDAN12 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
3BORDIAN ALIN9 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
4UJA DAVID9 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
5VASILACHI CRISTIAN13 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
6 PAVLOV ANDREI11 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
7 PAVLOV KIRILL9 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
8GANEBNII ALEXANDR10 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
9MOGILDEA ECATERINA11 aniF CHISINAU-MOLDOVAFTRM
10Raluca Alexandra Boboc13 aniF GalatiAqua Sport Galati
11Ilinca Maria Iatan12 aniF București RomâniaMaster Swimm & try
12DARIE BADIC9 aniM bucharestDINAMO
13MUSTEATA TIMOTEI12 aniM CHISINAU-MOLDOVAFTRM
14BOGDAN ANDREI ROTARU 13 aniM TULCEA Pelican Bike
15RALUCA MARIA ROTARU 9 aniF TULCEA Pelican Bike
16MIHNEA ABICULESEI11 aniM Cluj-Napoca, RomaniaSC POLITEHNICA CLUJ
17Cristian Popa13 aniM bucurestiUnstoppable Sport Club
18Daniel Popa10 aniM bucurestiUnstoppable Sport Club
19YOUNES Udeanu 12 aniM BucjrestiMaster Swim and Tri
20ALEMAN Nicolae-Matei11 aniM Bucuresti
21Denisa Maria Nistoroiu9 aniF BucurestiMaster Swim and Tri
22Iulian Andrei Pascanu12 aniM BucurestiMaster Swim and Tri
23Kolisheva Nikol25 aniF Pazardzhik, BulgariaSK Palashev
24Grancharova Stella14 aniF Pazardzhik, BulgariaSK Palashevtaxa achitata
25Dragos Popa12 aniM BucurestiMaster Swim & Tri
26Stefan Despina12 aniM Tulcea, RomaniaAqua Vita Delta Tulcea
27Eva Stefanopol10 aniF GalatiDanube Swim Club
28Bogdan Popa11 aniM GalatiDanube Swim Club
29Rares Zavate11 aniM GalatiDanube Swim Club
30David Ragea12 aniM GalatiDanube Swim Club
31Alexia Burlui13 aniF GalatiDanube Swim Club
32Maria Ghetau13 aniF GalatiDanube Swim Club
33Andrei Rusu11 aniM Bucuresti
34Alex Boca9 aniM Cluj-NapocaCS POLITEHNICA CLUJ
35Anais Bobocea10 aniF BucurestiMaster Swim & Tri
36George Cosmin Ciortan12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
37Dragoș Popa12 aniM BucurestiMaster Swim & Tri
38Robert Halca11 aniM Tulcea Aqua Vita Delta Tulcea
39Raluca Macavei11 aniF Tulcea Aqua Vita Delta Tulcea
40BIANCA-IOANA RUSU-EREMIA12 aniF BUCURESTICSA STEAUA BUCURESTI
41Dea Blaga10 aniF Otopeni
42Luca Dudau10 aniM GalatiDanube Swim Club
43Andreea Denisa Tufaru11 aniF GalatiAqua Sport
44VICTOR GRIGORIU10 aniM BUCUREȘTIBSC
45IOANA MUNTEANU10 aniF BUCURESTIASP
46ANDREAS PINTILIE9 aniM BUCURESTIASP
47ANDREEA PAUN10 aniF BUCURESTIASP
48ANDREI PETRE9 aniM BUCURESTIASP
49Luca Stoian9 aniM Bucuresti
50Luca Stoian9 aniM BucurestiASP
51Eric Draghici 10 aniM BucurestiBSC
52Ana Maria Stroe 13 aniF BucurestiBSC
53Timeea Lazar 12 aniF BucurestiBSC
54Ana Maria Dinca 11 aniF BucurestiBSC
55Alessia Vulturescu 12 aniF BucurestiBSC
56Andrei Martoiu 13 aniM BucurestiBSC
57Catalin Tanase 11 aniM BucurestiBSC
58Ilinca Ambrozie 11 aniF BucurestiBSC
59Andrei Lupan 10 aniM BucurestiBSC
60Adrian Dragota 11 aniM BucurestiBSC
61Teodora Maria Mihai12 aniF GalatiAqua Sport Galati
62Carol Popa13 aniM ConstantaACS Atena Constanta
63Ilona Ioan13 aniF ConstantaACS Atena Constanta
64David Blejan13 aniM ConstantaACS Atena Constanta
65Raul Petre13 aniM ConstantaACS Atena Constanta
66David Jipescu11 aniM ConstantaACS Atena Constanta
67Robert Lupascu12 aniM ConstantaACS Atena Constanta
68Rares Calinic12 aniM ConstantaACS Atena Constanta
69Mihaela Nicolau45 aniF Galati
70ANDREEA -LACRAMIOARA PETREA12 aniF GALATIAQUA SPORT GALATI
71Radu Calina11 aniM ConstantaACS Atena Constanta
72Crina Calina13 aniF ConstantaACS Atena Constanta
73Bogdan Oloeanu10 aniM ConstantaACS Atena Constanta
74Maria Maxim10 aniF ConstantaACS Atena Constanta
75Eva Marcu9 aniF ConstantaACS Atena Constanta
76Anisia Catana9 aniF ConstantaAtena Constanța
77Buhoci Ștefan Octavian 13 aniM Bucuresti Seven Sport Club
78Neagu Rebecca13 aniF BucharestSeven
79ERMILOV DAVID13 aniM CONSTANTAACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
80PAZU ANDREI12 aniM CONSTANTAACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
81BOCAI VLAD13 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
82BOCAI VICTOR10 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
83Eduard Andrei13 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
84OSMEN AYAR12 aniM ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
85SINGURAN AMALIA12 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
86ION LARISA13 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
87SIMA SARA12 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
88ORBAN IULIA11 aniF CONSTANTAACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
89MITAN MAIA13 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
90DULGHEROIU DIANA11 aniF ConstanțaACS TRIDENT TRIATHLON TEAM
91Andrei Matei Draghici9 aniM ConstantaACS Atena Constanta
92Florea Padureanu Andrei12 aniM TULCEAAQUA VITA DELTA
93Robert Chesler13 aniM ConstantaTrident Triathlon Team
94Matei Neculai 13 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
95George Cosmin Ciortan 12 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea


ȘTAFETĂ ÎN FAMILIE
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1RUXANDRA BADIC47 aniF bucharesttaxa achitata
2Mircea Sorin Rusu38 aniM Bucurestitaxa achitata


AQUATHLON
numevârstăsexlocalitateclub sportivplată
1Taukchy NIKITA31 aniM UKRFORMA
2ALEMAN Delia-Cristina6 aniF Bucuresti
3Viviana Rusu8 aniF Cluj-NapocaCS POLITEHNICA CLUJ
4Maria Rusu7 aniM Bucuresti
5Luca Dudau10 aniM GalatiDanube Swim Club
6Flórián Szabó8 aniM BaciuCluj Triatlon
7Alex JR TOMA 6 aniM Bucuresti BSC
8Daria Stroe 8 aniF BucurestiBSC
9Alexandru Lazar8 aniM Bucuresti Bucharest Sport Club
10Vlad Petrascu8 aniM BucurestiBucharest Sport Club
11Ianis Pavlof8 aniM TulceaACS Aqua Vita Delta
12Taukchy Nikita31 aniM Odessa-Ukraine SK FORMA
13Mara Martoiu9 aniF BucurestiBSC
14Carla Neagu10 aniF BucharestSeven
15Lucas Draghici 8 aniM BucurestiBSC
16David Radu9 aniM TulceaAqua Vita Delta Tulcea
17Alexandru Gradinaru7 aniM GalatiDanube Swim Club
produced by interactivelook

Organizatori:

Parteneri:

Cu sprijinul:

Parteneri media: